• Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd.
    Sundstrom
    Dit is de beste leverancier en ik krijg geen klachten voor het verkopen van hun producten.
  • Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd.
    Lareina SJ
    Hun producten worden goed verpakt, wat is wat ik nodig had. Ik heb vaak gekocht en hun dienst maakt me gelukkig.
Contactpersoon : Jason
Telefoonnummer : 0086-18588475571
WhatsApp : +008618588475571

Van de de Dalingskabel van GJYXCH de Zelfstandige FTTH Enige Wijze met Staaldraad

Plaats van herkomst CHINA
Merknaam AIXTON
Certificering ISO9001,CE,FCC,ROHS
Modelnummer Axt-ftth-2
Min. bestelaantal 100km
Verpakking Details 1000M/Wood rol, Grootte van Houten Broodje: 33*32*32cm, Gewicht: 21KG
Levertijd 10-15days
Betalingscondities T/T, L/C, Western Union
Levering vermogen 5000KM/month

Contacteer me voor vrije steekproeven en coupons.

whatsapp:0086 18588475571

WeChat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Als u om het even welke zorg hebt, verstrekken wij de online-Help van 24 uur.

x
Productdetails
Productnaam Openluchtftth-dalingskabel Vezeltype Single-Mode G657A1/G652D
Aantal Vezel 2 Bouw Zelfstandig met FRP/Steel-Boodschapper
Kabeldiameter (2.0±0.2) X (5.0±0.2) mm Buitenjasje Materail LSZH
Treksterkte 100/200N Gewicht 21KG
Hoog licht

De Dalingskabel van LSZH FTTH

,

de Dalingskabel van 200N GJYXCH FTTH

,

GJYXCH-Dalingskabel

Productomschrijving
Van de de Dalingskabel van GJYXCH de Zelfstandige FTTH Enige Wijze met Staaldraad 0
                                                           Van de de Dalingskabel van GJYXCH de Zelfstandige FTTH Enige Wijze met Staaldraad 1
Van de de Dalingskabel van GJYXCH de Zelfstandige FTTH Enige Wijze met Staaldraad
 
GJYXCH-kabel van de de kern ftth daling van vezel de optische zelfstandige openlucht 1/2 /4/8 met staaldraad
De openlucht de dalingskabel wordt van FTTH geconstrueerd met twee enige wijzevezel. De kabel wordt beschermd door een diëlektrische sterkte
lid van drie staaldraad en een buitenjasje dat van LSZH wordt gemaakt. Ontworpen voor openluchtinstallatie is de kabel passend
voor verbindingen tussen de koepelsluiting en de kleine woningseenheid/pakhuis en onafhankelijke villa's.
 
Eigenschap:
1. Robuust en lichtgewicht
2. Kleur gecodeerde vezels voor gemakkelijke identificatie
3. LSZH-jasje voor intern gebruik
4. De steun van de staaldraad
 
Toepassing
1. Openlucht luchttoepassing
2. Gebruikt in de FTTH-projecten
3. Verrichting van het hoge prestaties de optische netwerk
4. Hoge snelheids optische routes in de bouw
 

Structuur

Structuur

Eenheid

Parameter

Vezeltelling

Vezels

2

Diameter

mm

5.0*2.0

Gewicht

Kg/km

Approx.21

Schedekleur

 

Zwart

Schedemateriaal

 

LSZH

O.D van staaldraad

mm

1.0±0.05mm

Sterktelid

mm

0.5mm FRP

Treksterkte

N

1500

Verbrijzelingsweerstand

N

2200

Buigende Straal

Dynamisch

 

30×Cable diameter

Statisch

 

15×Cable diameter

Werkende Temperatuur

-40 - +70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Testinformatieblad

 

Categorie

Beschrijving

Specificaties

G.657A1

Optische Specificaties

Vermindering

@1310-1625nm

≤0.36dB/km

@1383±3nm

≤0.36dB/km

@1550nm

≤0.22dB/km

Verminderingsdiscontinuïteit

≤0.05 dB

Vermindering versus Golflengte

@1285~1330nm

≤0.05 dB/km

@1525~1575nm

≤0.05 dB/km

Nul Verspreidingsgolflengte

1300~1324nm

Nul Verspreidingshelling

≤0.092ps/(NM2.km)

Verspreiding

@1310nm

≤3.5 ps/nm.km

@1550nm

≤18 ps/nm.km

De Verspreiding van de polarisatiewijze (PMD)

≤0.2ps/km1/2

De Golflengte van de kabelscheiding (λcc)

≤1260nm

Efficiënte Groepsindex van Breking

@1310nm

1.4675

@1550nm

1.4681

Macrokrommingsverlies (30mm straal, 100turns) 1625nm

≤0.1 dB

Geometrisch

Specificaties

De Diameter van het wijzegebied

@1310nm

9.2±0.6μm

@1550nm

10.4±0.8μm

Bekledingsdiameter

125±1μm

Bekledings niet-Cirkelvormigheid

≤1.0%

Deklaagdiameter

245±7μm

Het met een laag bedekken/Bekledingsconcentriciteitsfout

≤8μm

Kern/Bekledingsconcentriciteitsfout

≤0.8μm

Mechanisch

Specificaties

Het niveau van de bewijstest

≥1.0%

De Straal van de vezelkrul

≥4.0m

De piekkracht van de Deklaagstrook

1.3~8.9N

36020190807234111053.jpg

20190807_233723_085.jpg

20190808_211620_003.jpg

 

FAQ

Van de de Dalingskabel van GJYXCH de Zelfstandige FTTH Enige Wijze met Staaldraad 5

Q1: Wat zijn de voordelen van uw prijs?
A1: Wij hebben onze eigen fabriek, professioanl machinesmateriaal. Wij kunnen ontmoeten

prijsvoordeel van producten met dezelfde kwaliteitsparameters, en wij beloven aan

bereik een prijs van 1%-10% lager dan dat van onze edelen.
Q2: Wat is uw kwaliteitsvoordeel?
A2: Wij strikt volgens het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, het aandringen

„Genoeg Kernen, Genoeg Hoge Meters, - kwaliteit, Hoge Prestaties“. Het verstrekken

onze klanten met de producten van betere kwaliteit en diensten.
Q3. Steunt u aangepaste merken?
A3: Ja! De professionele OEM diensten zullen in ons worden verwelkomd. Onze fabriek keurt goed

om het embleem voor bulkorders vrij te maken.
Q4: Wat zijn de voordelen om met u te werken?
A4: De nieuwe klanten kunnen van de voorraad van AIXTON en jaarlijkse eind van het jaardividenden genieten, en

steun behulpzame klanten op lange termijn om aan globale agenten te bevorderen en van meer te genieten

voorzien prices.fibra-óptica

 

Laat een bericht achter